Знайомимо вчителів з інноваціями у вивченні

18 лютого 2020 р. науковці Фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника відвідали  семінар-практикум для вчителів фізики, астрономії ЗЗСО, що відбувся на базі Центру освітніх інновацій.

У науково-теоретичному блоці семінару обговорювалися питання «Інтеграції сучасних електронних засобів  у навчальний процес»  та «3-d моделювання», ініційовані  деканом Фізико-технічного факультету, проф. І. Гасюком та викладачем-методистом фізики Коледжу електронних приладів, О. Аронцем. Про  інновації в університеті, можливості лабораторій кафедри фізики і методики виклалання розповів завідувач кафедри фізики і методики викладання, к.ф.-х.н. І. Ліщинський. В практичному блоці семінару вчителі мали можливість брати участь у майстер-класах  серед яких і  «Цифрові інструменти для вчителя фізики», проведений к.п.н.  Г. Войтків.

Спасибі організаторам  за змістовну зустріч та можливість спілкування із вчителями практиками!