Участь в роботі Круглого столу “Актуальні проблеми навчання фізики у школі та ЗВО”

Викладачі кафедри взяли участь у роботі Круглого  столу  з міжнародною участю «Актуальні проблеми навчання фізики у школі та ЗВО»на базі НПУ ім. М. Драгоманова, де науковці, видатні методисти-фізики мали можливість обговорити актуальні питання розвитку фізичної освіти не тільки на теренах України, поділитись власними поглядами, напрацюваннями та обговорили їх.

Доцент Войтків Г. В. виступила із питаннями виконання дослідницьких  цифрових лабораторних робіт на уроках фізики, що викликало активне обговорення  та дискусії, що свідчить про зацікавленість обраною тематикою.

Щира подяка організаторам за можливість спілкування із однодумцями та висококваліфікованими фахівцями в галузі методики фізики.