Профорієнтаційна зустріч з майбутніми абітурієнтами

Сьогодні мали можливість поспілкуватися із  учнями  Івано-Франківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату напрямку  «Автоматика і робототехніка»   та ознайомити майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника,  можливостями вступу на спеціальності, особливостями навчання на факультеті.  Профорієнтаційна тематика зустрічі була повідомлена завчасно учням, тому до зустрічі приєдналися  тільки зацікавлені учні і вона відбулася  у форматі «питання –відповіді».

Подяка адміністрації Івано-Франківського МНВК  за організацію , а УЧНЯМ (ліцей № 18 , м. Івано-Франківськ та  Крихівецький ліцей Івано-Франківської міської ради) за виявлений інтерес!