Підсумкова конференція по захисту практики

З  09 жовтня по 3 листопада 2023р Студенти спціальності Середя освіта (фізика)освітнього рівня Магістр очне та заочне відділеня проходили виробничу (педагогічну практику) за визначеними базами практик. Згідно наказу, факультетським керівником було призначено доц.Вотків Г. В. Керівниками- методистами доцента Ліщинського І. М.,  Яблонь Л.С., Кланічку В.М. та доцента Романкову Л. М. і доцента Басараб Н. Я., які забезпечували психолого-ппедагогічний супровід здобувачів.

Визначеними базами практик були Відокремлений структурний підрозділ «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» та заклади освіти, в яких після завершення навчання працюватимуть студенти. На підсумковій конференції студенти ділились власними успіхами та обговорювали педагогічні кейси.На завершення конференції взяли участь у анонімному опитуванні для покращення якості практик на спеціальності.