Наукові гуртки, проблемні гуртки, наукові семінари

Студентська наукова робота невід’ємно пов’язана з науково-дослідною роботою кафедри. У своїй науковій роботі студенти мають можливість використовувати весь матеріал у друкованому чи електронному вигляді (посібники, методичні рекомендації, лабораторні практикуми, підбірки наукових статей та оглядів), який підготовлений викладачами кафедри.

Наукова робота студентів на кафедрі фізики і методики викладання реалізується через наукові гуртки,  кафедральні, міжкафедральні  та всеукраїнські семінари та проблемні групи:

Науково-методичний семінар з фізики, астрономії та  математики

Міжуніверситетський онлайн лекторій

Семінар “Навколопредметне читання з фізики”

Консультативна рада Прикарпатського національого університету

Заходи, проведені в рамках діяльності Консультативної ради:

Методичні студії

Гурток «Розв’язування нестандартних задач з фізики» (6 студентів) керівник І.М. Ліщинський.

Проблемна група «Штучний інтелект в освіті» керівник Л.С. Яблонь.

Науково-методичний семінар:  “Актуальні питання організації вивчення фізики  в умовах впровадження нового Державного стандарту” керівник Г.В. Войтків.