Відбірковий етап першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024».Номінація “Фізика”.

Відповідно до до наказу департаменту освіти та науки облдержадміністрації
від 23.10. 2023  № 270 було проведено відбірковий етап першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024», номінація “Фізика”.

До складу журі першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024», номінація “Фізика” ввійшли:

• Войтків Г. В.– доцент Прикарпатського національногой університету імені В. Стефаника», кандидат педагогічних наук
  • Якубовський П. П – методист Державного професійно-технічного навчального закладу «Івано-Франківське вище професійне училище сервісного обслуговування техніки», секретар журі
  • Вітюк І. І.– учитель фізики Городенківського ліцею імені А. Крушельницького Городенківської міської ради, учитель-методист, лауреат всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013»
  • Гаразд М. С. – учитель фізики Долинського ліцею «Інтелект» Долинської міської ради, учитель-методист, заслужений учитель України
  • Головатий Т. В. – учитель фізики Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради, учитель-методист, заслужений учитель України, заступник директора з навчально-виховної роботи.

З протоколами відбіркового етапу можна ознайомитись на сайті Івано-Франківського обласного існтитуту післядипломної педагогічної освіти за покликанням за покликанням.