Всеукраїнський науково-методичний семінар з фізики та астрономії

В рамках співпраці із закладами освіти в галузі методики фізики і астрономії викладачі кафедри взяли участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі «Актуальні питання методики навчання фізики та астрономії в середній і вищій школі» на тему:  «Проектні технології у навчанні фізики: реалії, проблеми, завдання і перспективи».

Цікавими напрацюваннями ділилися вчителі-практики на тему проведення інтерактивних уроків та уроків в системі змішаного навчання. Порушувалося питання великого навантаження на вчителя при підготовці методичних матеріалів для учнів, які навчаються очно та дистанційно. Рішенням семінару було присвятити наступний семінар, який відбудеться 18 травня, тематиці оптимізації навчального матеріалу з фізики, для якісного його засвоєння та зменшення навантаження на вчителя  в реаліях сьогодення.