Герило Віталій Михайлович, вчитель фізики Долинського ліцею “Інтелект” Долинської міської ради Випускник 1997 року. Спеціальність: Фізик. Викладач. Це був перший випуск студентів університету, який змінив свій статус після інституту. Викладачі: Возняк О.М., Фреїк Д.М., Рега О.М., Салій Я. П., Лучків І. М., та багато інших були тими, хто дав нам неоціненний багаж знань та життєвого досвіду. Дякую всім своїм викладачам за ту невтомну працю! Нагороди
Творчі напрацювання: Матеріали передового педагогічного досвіду «Компетентнісно-діяльнісний підхід як засіб формування творчої особистості ліцеїста» затверджені Управлінням освіти, молоді та спорту Долинської РДА, 2015 р. Методична робота: Проведення майстер-класів для вчителів фізики Долинського району Результат праці вчителя – перемоги та здобутки його учнів. Так, відрадно відзначити, що протягом кожного з років мої учні стають призерами III етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики, періодично завойовують дипломи і на республіканському рівні. Крім того окремі з них стають призерами II етапу захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Всього підготовлено 3 призери та 3 дипломанти IV етапу та 33 призери III етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики, 4 призери II етапу захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Окрім того, мої учні показують стабільно високі результати і на ЗНО з фізики. Так інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл за результатами випускників з ЗНО з фізики 2019 року, де мої випускники посіли I місце в області та 22 у Всеукраїнському рейтингу шкіл. |
|
Петращук Микола Васильович, вчитель фізики та астрономії Випускник фізико-технічного факультету, тісно пов’язав своє життя із здобутою професією вчителя. З серпня 2017 року працюю у Івано-Франківському приватному ліцеї «Католицький ліцей святого Василія Великого» вчителем фізики та астрономії. У 2021 році присвоєна кваліфікаційна категорія «Вчитель вищої категорії» та педагогічне звання «Учитель-методист». У 2017 році посів І місце в міському турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізика». У 2020 році посів ІІ місце в обласному конкурсі «Педагогічна знахідка» з методичною розробкою «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках астрономії» у якій розкриваю теоретичні аспекти використання програмного забезпечення на різних платформах, ознайомлюю з методами і прийомами його використання та надаю практичні рекомендації. За час роботи вчителем мої учні беруть участь та неодноразово посідають призові місця в олімпіадах, конкурсах, фестивалях та змаганнях.
|
|
Кабан Іван Григорович, керівник відділу в Інституті фізики твердого тіла, м. Дрезден (IFW Dresden) Випускник 1991 року. Спеціальність: Вчитель фізики і математики 1991-1994 рр. навчався в аспірантурі і захистив дисертацію в Інституті металофізики ім. Г.В. Курдюмова. Працював у Прикарпатському університеті ім. В.Стефаника. Потім у Технічному університеті м. Хемніц (TU Chemnitz) (ФРН). Зараз є керівником відділу в Інституті фізики твердого тіла, м. Дрезден (IFW Dresden). Автор більш ніж 150 наукових публікацій в галузі фізики і матеріалознавства. h-index: 22 |
|
Шляхтич Віра Іванівна,
вчитель Перегінського ліцеї №1
Випускниця фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, в якому здобула професію вчителя фізики та астрономії.
З 2022 року працюю в Перегінському ліцеї 1. Де завдяки отриманим під час навчання навичкам та компетентностям використовую різноманітні методики викладання та сучасні технології (лабораторію Einstein tm Lab).
Також з лютого 2023 р. працю в приватній школі Nexus, де проводжу індивідуальні та групові заняття із фізики та математики.
Я вдячна професорському складу фізико-технічного факультету за їх працю та вклад в мої знання, завдяки чому я змогла отримати якісні знання та працевлаштуватись.
|
|
Литвин Петро Мар’янович, керівник Центру колективного користування приладами НАН України Випускник 1993 року. Спеціальність: Вчитель фізики і математики. У 1997 році захистив дисертацію в Інституті фізики напівпровідників ім. В.Е. Лашкарьова НАН України, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник. Керівник Центру колективного користування приладами НАН України при Інституті фізики напівпровідників ім. В.Е. Лашкарьова НАН України. Автор більш ніж 200 наукових публікацій в галузі фізики напівпровідників. h-index: 16 |
|
Кирста Степан Дмитрович,
керівник проектної групи фірми Oerlikon Balzers Coating (Luxemburg) Випускник 1991 року. Спеціальність: Вчитель фізики і математики З 1997 по 1998 роки займався дослідженням тонких плівок в Фраунгоферському інституті технологій плівок і поверхонь (Fraunhofer-Institut für Schicht- und Oberflächentechnik) в місті Брауншвайг. З 1998 р. по 2005 р. науковий співробітник в Рейн-Вестфальському технічному університеті міста Аахен (RWTH Aachen), де в липні 2005 року захистив дисертацію. На даний час керівник проектної групи фірми Oerlikon Balzers Coating (Luxemburg), яка є провідним світовим розробником технологій нанесення покрить, для підвищення ефективності прецизійних деталей та інструментів |
|
ГАЛІВ Микола Остапович, вчитель фізики Ланчинського ліцею імені Ю.Шкрумеляка Надвірнянського району Закінчив ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» у 2012 році. Отримав спеціальність «Фізик. Викладач» З 2011 року працю. вчителем фізики у Ланчинському ліцею імені Юрія Шкрумеляка. Я завжди радію навчальним та науковим здобуткам своїх учнів. Мої вихованці активно беруть участь та неодноразово ставали переможцями Всеукраїнських олімпіад. У 2017- 2018рр. учні стали переможцями конкурсу «Винахідники і раціоналізатори». Я постійно співпрацюю із викладачами кафедри фізики і методики викладання в рамках виїзних екскурсій на “Наукові фестивалі”, що проводяться на факультеті, а також активно долучаюся до профорієнтаційної роботи в своєму закладі освіти разом із Кафедрою фізики і методики викладання. Педагогічне кредо: «Учень не посудина яку потрібно наповнити, а факел, який потрібно запалити!»
|
|
Пулькас Надія Володимирівна, член роектної групи Відкриття української школи вихідного дня у Великобританії Після завершення навчання на магістерській програмі 014. 08 Середня освіта (Фізика)‘ я продовжила працювати експерткою з акредитації освітніх програм у Національному агентстві з якості освіти, а також в IT компанії на посаді менеджера клієнтської підтримки. Наприкінці весни 2022 р. я переїхала до Шотландії по урядовій програмі, а у вересні того ж року я влаштувалася у місцеву геймдейв компанію як працівник технічної служби. Окрім роботи, займаюся волонтерською діяльністю, входячи до складу Асоціації українців у Великобританії. Зараз працюю над великим проектом Відкриття української школи вихідного дня. Щиро згадую приємні роки навчання на фізико-технічному факультеті!
|
|
Блискун Марія Іванівна , магістр фізики На сьогоднішній день вчитель фізики в Богрівській гімназії, чим завдячую викладачам фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. На цьому факультеті панує атмосфера, що сприяє навчанню та підтримки комунікації між студентами та викладачами, виховується справжній український дух, прививається любов до професії. Щиро дякую за здобуті знання, за сумлінну працю, щирість, розуміння, індивідуальний підхід. Хочеться відзначити Ваш професіоналізм до викладання предметів, адже навчання проходило на найвищому рівні. Окремо хочу подякувати своєму науковому керівнику декану фізико-технічного факультету, проф. Гасюку І. М. за спільну плідну працю, який ніколи не шкодував своїх сил, емоцій, часу і турботи для того, щоб подарувати частинку себе, ділячись важливими для життя знаннями. Рівень Вашої відповідальності і умінь – на висоті!
|
|
Бойчук Ольга Василівна, магістр фізики У 2018 році розпочала навчання на Фізико-технічному факультеті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. У 2022 році захистила диплом бакалавра на кафедрі фізики та методики викладання та вступила на магістратуру на спеціальність “Фізика (Середня освіта)”. Ще на 4 курсі почала працювати в школі, спершу в селі, згодом дійшла до міста. Зараз працюю у Ліснослобідській гімназії та ліцеї №5 Івано-Франківської міської ради на посаді вчителя фізики. Наш факультет завжди виділявся для мене посеред інших. Завжди здавався мені найзатишнішим та найріднішим серед усіх. Коли я поступила, то нас було на потоці всього 20 студентів, можливо саме тому ми досить тісно завжди спілкувались та співпрацювали один з одним. Окрім фізики в нас було багато цікавих предметів, які допомагали нам всебічно розвиватися. Але фізика для мене – це серце нашого факультету. Кожного семестру ми проходили новий розділ, новий кабінет, нова лабораторія – це все ніби маленькі мультивсесвіти, які складають твоє бачення світу в готовий пазл. Також не можу не згадати викладачів, які завжди ставились до нас з розумінням та терпінням. Мене захоплює їхнє вміння бути водночас другом і суворим вимогливим наставником. Дякую, що відкрили мені світ таким який він є.
|
|
|