Науковий пікнік для жителів та гостей м. Івано-Франківська в рамках святкування 357 річниці міста від Факультету природничих наук.

На День міста Івано-Франківська, 5 травня, пройшов науковий пікнік.

Аспіранти і студенти Фізико-технічного факультету провели цікаві фізичні експерименти та фаєр-шоу.

Мета проекту – популяризація науки простим і, водночас, незвичним для нашого суспільства способом: кожен охочий, незалежно від віку, статусу чи місця навчання, може власноруч провести експерименти з фізики, хімії, біології, та інших наук в імпровізованій лабораторії просто неба, зробити маленьке диво та переконатися, що наука може бути доступною та цікавою, відчути себе дослідником та поспілкуватись з науковцями.

Особливість Наукових пікніків полягає в тому, що відвідувачі не тільки дізнаються про незвичайні властивості речовин чи закономірності явищ, з якими щодня зустрічаються у побуті,  та спостерігають за лабораторними дослідами, але і можуть провести такі досліди власноруч.