Засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Актуальні питання методики викладання фізики та астрономії в середній і вищій школі»

18 листопада викладачі кафедри фізики і методики навчання фізико-технічного факультету взяли участь у другому засіданні Всеукраїнського науково-методичного семінару «Актуальні питання методики викладання фізики та астрономії в середній і вищій школі», що організовується щомісяця кафедрою фізики та методики викладання Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова. Засідання семінару було присвячено обговоренню питань удосконалення методичної підготовки майбутніх учителів фізики та педагогічних практик майбутніх вчителів. Учасники семінару з різних куточків України ділилися досвідом організації та реалізації навчальної та виробничої практик студентів в умовах змішаного та дистанційного навчання закладів освіти.