Результати Фестивалю фізичних експериментів 2020

Завершився «ONLINE ФЕСТИВАЛЬ ДОМАШНІХ ФІЗИЧНИХ ЕКСПЕРИМЕНТІВ»

Підводячи підсумки «Onlineфестивалю домашніх фізичних експериментів», хочемо подякувати всім учасникам за прекрасні роботи та побажати продовжувати творити, досліджувати та експериментувати!!!

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ ЕКСПЕРИМЕНТАТОРІВ:

І місце

«Котушка TESLA», Потапов Андріан (Делятинський ліцей, вчитель Цимбалюк Тетяна Петрівна)

«Експеримент зі свічкою», Кравець Анна (ліцей № 21, м. Івано-Франківськ, вчитель Демчишин Анатолій Михайлович)

ІІ місце

«Експеримент з кулькою», Гавдида Роман (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла,  вчитель Синишин Іванна Богданівна)

«Небезпечний експеримент»,  Софія Павлюк та Бойчук Анатолій (ліцею № 25, м. Івано-Франківськ, вчитель Андріїв Тетяна Степанівна)

«Вихор-Туман», Хабурський Денис та Бабій Марія (ліцей № 25, м. Івано-Франківськ, вчитель Андріїв Тетяна Степанівна)

«Палаюча свічка», Аксьонова Юліана та Кочмарський Станіслав (ліцей № 25, м. Івано-Франківськ, вчитель Андріїв Тетяна Степанівна)

«Танцююча монета», Гавдида Роман (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла, вчитель Синишин Іванна Богданівна)

«Плаваюча мандаринка», Пирожук Марія (ліцей № 25, м. Івано-Франківськ, вчитель Андріїв Тетяна Степанівна)

«Монетка», Нагорняк Евгенія та Кашевська Анастасія (ліцей № 25, м. Івано-Франківськ, вчитель Андріїв Тетяна Степанівна)

Електродвигун», Мартинюк Микола (Старолисецька ЗОШ)

ВІТАЄМО ТА РАДІЄМО РАЗОМ З ВАМИ!

Церемонія нагородження переможців відбуватиметься у режимі онлайн.

Всіх переможців чекають грамоти та підвіски-магнітики із символікою Фізико-технічного факультету. Приготували ми і подарунки для вчителів-сертифікати учасників фестивалю.

Учні 11-класники: Бабій Марія, Кочмарський Станіслав, Бойчук Анатолій та Кашевська Анастасія зможуть представити грамоти, надіславши їх на електронну адресу деканату фізико-технічного факультету ftf_dek@pnu.edu.ua, для зарахування заочного туру олімпіади з фізики для вступників 2020р.!