МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ: «МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ ДИСКУРС: ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА, ДОСВІД»

14 травня відбулася МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ: «МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ ДИСКУРС: ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА, ДОСВІД», в організації якої взяла участь кафедра фізики і методики викладання Прикарпатського національного  університету імені Василя Стефаника спільно із ВНЗ України та зарубіжжя.

Робота конференції включала обговорення за основними тематичними напрямами з використанням платформи Zoom та роботу майстер-класу «Соціально-психологічна компетентність педагогічного працівника у системі забезпечення якості освіти» за підтримки Управління державної служби якості освіти у Київській області.

До участі у конференції долучились студенти та викладачі кафедри фізики і методики викладання Прикарпатського національного університету.