ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ

Завершилася атестація здобувачів вищої освіти освітнього рівня бакалавр спеціальності Середня освіта (фізика). Атестація проходила у формі комплексного державного екзамену (7 червня 2022 р.), де студенти демонстрували здобуті  результати навчання з фізики та методики  її викладання та у формі публічного захисту кваліфікаційної (дипломної) роботи (21 червня 2022 р.).

Атестацію проводила екзаменаційна комісія у складі: доц. Ліщинський І.М. – голова ЕК, проф. Яблонь Л.С., проф. Кланічка В.М. та доц. Войтків Г.В. – члени ЕК.

Студенти-випускники успішно склали комплексний іспит з фізики та методики викладання і на високому рівні захистили свої дипломні роботи.

Вітаємо наших випускників та запрошуємо на навчання на магістерському рівні освіти.