Знайомство із першокурсниками

20 вересня 2022 року відбулася зустріч-знайомство першокурсників спеціальності 014.08 Середня освіта (Фізика та математика) із викладачами кафедри фізики і методики викладання та гарантом освітньої програми. Студенти мали можливість детальніше познайомитись із змістом освітньої програми, основними та вибірковими дисциплінами, які їм читатимуть, сформувати своє бачення власного розвитку за час навчання в університеті, отримати інформацію щодо специфіки організації навчання та студентського дозвілля на факультеті.

В процесі знайомства студенти розказали про свої плани та очікування від навчання на факультеті. Завідувач кафедри – Ігор Мирославович Ліщинський розповів про особливості освітньої програми, основні та вибіркові дисципліни, а гарант освітньої програми Середня освіта (Фізика та математика) – Галина Володимирівна Войтків ознайомила студентів із можливістю формування власної траєкторії навчання, інформаційними платформами кафедри, електронними ресурсами, що забезпечують освітню програму та основними організаційними моментами навчання на факультеті.

Дорогі першокурсники! Раді прийняти вас у дружню факультетську родину, завжди відкриті до співпраці та комунікації!