ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ I МОЛОДИХ УЧЕНИХ

11 листопада відбулася ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ВО I МОЛОДИХ УЧЕНИХ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ», організована спільнотою науковців  Херсонського державного університету, Прикарпатського національного університет імені Василя Стефаника та Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Конференція працювала за напрямами:

Секція 1. «Нова Українська школа» як науковий і соціальний пріоритет.

Секція 2. Психолого-педагогічні аспекти застосування інноваційних технологій у навчанні природничо-математичних дисциплін.

Секція 3. Інноваційні технології навчання природничо-математичних дисциплін у закладах загальної середньої освіти.

Секція 4. Інноваційні технології навчання природничо-математичних дисциплін у закладах вищої освіти.

Секція 5. Використання інноваційних технологій у навчальному експерименті.

Секція 6. Наукові дослідження школярів як напрям впровадження інноваційних освітніх технологій.

Секція 7Досвід використання інноваційних технологій навчання природничо-математичних дисциплін у закладах зарубіжжя.

На пленарному засіданні з вітальним словом виступили доктор педагогічних наук, завідувач кафедри теорії та методики навчання фізики і астрономії Фізико-математичного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова Чумак М.Є, доктор педагогічних наук, кандидат фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри фізики Херсонського державного   університету Кузьменков С.Г., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики і методики викладання Войтків Г. В.

За матеріалами роботи конференції усі учасники отримають електронний збірник тез.