Підсумки «ОN-LINE ФЕСТИВАЛЮ ФІЗИЧНОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ»

Підведено підсумки «ОN-LINE ФЕСТИВАЛЮ ФІЗИЧНОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ»

До участі у фестивалі долучились учні різних класів (14 учасників), надіславши чудові відеоексперименти. За результатами оцінювання конкурсною комісією визначено I, II та III місця.

ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ:

І місце – «Розсіювання світла»Сальніков Ілля Олексійович та Мартинюк Роман Віталійович, учні Навчально-виховного комплексу “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія” м. Славути Хмельницької області.

II місце – «Дослід Отто фон Геріке в домашніх умовах», Цимбалюк Ілона Іванівна,  учениця Пасічнянського ліцею Івано-Франківської області.

II місце – «Магдебурзькі півкулі», Мороз Дмитро Євгенійович, учень Навчально-виховного комплексу “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія” м. Славути  Хмельницької області.

IIІ  місце – «Рівновага тіл. Центр мас», Сугай Денис Михайлович, учень Пасічнянського ліцею Івано-Франківської області.

ЩИРО ВІТАЄМО НАЙКРАЩИХ ЕКСПЕРИМЕНТАТОРІВ 2022 РОКУ!

ЗИЧИМО НАСНАГИ ТА ПОДАЛЬШИХ ТВОРЧИХ ЗВЕРШЕНЬ!