ДОСЛІДЖУЄМО ВЕРШИНИ КАРПАТ

06 жовтня студенти фізико-технічного факультету здійснили сходження на гору Хом’як (висота — 1542 м).

Організатором екскурсії став завідувач кафедри фізики і методики викладання доц. Ліщинський І.М., доц. кафедри фізики і методики викладання Войтків Г.В., доц. кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Бай І.Б. та студентський профком.

Спільно із студентами фізико-технічного мандрували і студенти Спеціальності «Початкова освіта».

Для майбутніх вчителів – це не тільки відпочинок, це і життєві навички, і навики організації екскурсій, які знадобляться для організації екскурсій в школі.

За словами організаторів : «Ця екскурсія – це тренування для сходження на г. Піп Іван для знайомства із Обсерваторією  Білий Слон”.