Захист дослідницьких проєктів МАН для учнів 7-8 класів у номінації “Фізика. Винахідництво. STEM”

24 листопада в режимі онлайн відбувся захист дослідницьких проєктів Малої академії наук для учнів 7-8 класів у номінації “Фізика. Винахідництво. STEM”.  Власні напрацювання представляли:

Святкевич Валентина Ігорівна, уч. 7 кл., Войнилівського ліцею Войнилівської селищної ради Калуського району;

Чабан Олексій Олегович, уч. 7 кл., Тлумацький ліцей №1 Тлумацької міської ради;

Федорук Максим Миколайович, уч. 7 кл., Рожнівського ліцею «Гуцульщина» ім. Ф. Погребенника Рожнівської сільської ради Косівського району;

Долішній Святослав Юрійович, уч. 8 кл.  Калуського ліцею №5 Калуської міської ради, вихованець гуртка Калуського ЦНТТУМ;

Сіщук Андрій Романович, уч. 8 кл., Пасічнянського ліцею Пасічнянської сільської ради Надвірнянського району.

Всі учні достойно підготували проектні роботи, згідно поданих вимог., лаконічно та грунтвно відповідали на питання Журі.

Номінацію “Фізика. Внахдництво.STEM оцінювало журі : доцент кафедри фізики і методики викладання Ліщинський І,М, та доцентка тієї ж кафедри Войтків Г. В.

Серед учнів 7 класу та  8 класу було визначено переможців. Успіхів, дорогі учасники!