Вебінар: «Всеукраїнська школа онлайн – інтерактивний ресурс для навчання»

29 червня 2021 року на платформі Google Meet відбувся вебінар  для учителів фізики  на тему: «Всеукраїнська школа онлайн – інтерактивний ресурс для навчання».

Онлайн-платформа «Всеукраїнська школа» — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів,  метою якої є  забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.

Вебінар проходив у стилі діалогу, в процесі якого разом із експертами Всеукраїнської школи онлайн було обговорено якість виставлених навчальних матеріалів з фізики, звернуто увагу на нюанси, які не можна упускати при реєстрації для повноцінного використання платформи та обговорено можливі ролі платформи при організації змішаного навчання.

Модераторами вебінару виступили:  П. П. Якубовський, М. С. Гаразд, Г.В. Войтків.