STEM-фестиваль 2021

Феєрично, корисно, цікаво!!!

Третій рік поспіль разом із студентами фізико-технічного факультету беремо участь у Всеукраїнському Stem-фестивалі, організатором якого є Центр освітніх інновацій міста Івано-Франківська. Цього року активними учасниками були студенти спеціальності Середня освіта (фізика), майбутні вчителі!

Студенти мали можливість ознайомитися із Stem-новинками міста та країни, побувати на майстер-класах  найкращих педагогів міста, що ведуть свої дослідження в галузі Stem, поділитися власним досвідом та корисно провести час. Такі заходи дають можливість студентам включитися у освітянську спільноту за інтересами, переймати досвід здійснення інноваційної діяльності, досвід провадження позаурочної діяльності з учнями та налаштовують на нові ідеї для творчості та професійного розвитку.