Вітаємо наших першокурсників!

З новим початком, дорогі першокурсники!

2 вересня 2021 року, відбулася зустріч-знайомство першокурсників, спеціальності 014.08 Середня освіта (Фізика) з деканом фізико-технічного факультету – проф. Гасюком І.М., завідувачем кафедри фізики і методики викладання – доц. Ліщинським І.М. та гарантами освітньої програми – проф. Яблонь Л.С. та доц. Войтків Г.В. Студенти мали можливість детальніше познайомитись із змістом освітньої програми, основними та вибірковими дисциплінами, які їм читатимуться, сформувати своє бачення власного розвитку за час навчання в університеті, отримати інформацію щодо специфіки організації навчання та студентського дозвілля на факультеті.

Ігор Мирославович Ліщинський наголосив на можливості формування власної освітньої траєкторії за рахунок великого різноманіття вибіркових курсів, що наявні на освітній програмі та провів екскурсію навчальними аудиторіями та лабораторіями факультету. Любов Степанівна Яблонь ознайомила студентів з принципами роботи електронного розкладу та системи дистанційного навчання, а Галина Володимирівна Войтків – із інформаційними платформами кафедри, електронними ресурсами, що забезпечують освітню програму. В дружній розмові, у форматі «питання-відповіді» Іван Михайлович Гасюк відповів на всі питання, які виникали в студентів в процесі розмови та ознайомив із Студентським путівником.

Цікавого та насиченого вам студентського життя, дорогі першокурсники!