ІV Всеукраїнський фестиваль освітніх інновацій

24 жовтня 2022 року розпочався ІV Всеукраїнський фестиваль освітніх інновацій «STEAM-HUMAN FOR PEACE: сила розуму й добра заради людства». Незважаючи на складні часи, незмінні організатори фестивалю  – “Центр освітніх інновацій», зуміли зібрати потужну спільноту для демонстрації своїх напрацювань в галузі Steam-освіти.

З приємністю взяли участь у фестивалі студенти та викладачі фізико-технічного факультету – к.п.н. Галина ВОЙТКІВ, к.т.н. Володимир ГРИГА та к. ф.-м. н. Ігор ЛІЩИНСЬКИЙ. Галина ВОЙТКІВ виступила у науково-теоретичному блоці із доповіддю: «Інтеграція реального та віртуального експерименту з фізики», а Ігор ЛІЩИНСЬКИЙ у практичному блоці, продемонструвавши спільний із вихованцями проект: «Фізичний експеримент як засіб реалізації Steam-освіти. Альтернативна енергетика».

Працюймо заради майбутнього!

Освітні інновації — це фронт, який допомагає наближає нашу Перемогу!