Відкрита лекція Галини Гургули

В рамках співпраці із вчителями області відбулося відкрите заняття практикуючого вчителя на тему: «Планування роботи вчителя фізики та класного керівника».
Тематика заняття була узгоджена із студентами, майбутніми вчителями. Галина Ярославівна є старшим вчителем, кандидатом наук та випускницею фізико-технічного факультету, має досвід роботи у вищому закладі освіти та загальноосвітній школі, тому прекрасно розуміє специфіку роботи із студентами та учнями школи, завдяки чому легко налагодила зв’язок зі студентами, через що лекція була насичена діалогічним спілкуванням.
На таких заняттях студенти більше дізнаються про професію вчителя, можуть спланувати свою подальшу траєкторію розвитку, врахувавши практичні рекомендації.
Доволі тривалою була розмова про особливості роботи класного керівника, адже вчитель фізики може мати й класне керівництво і повинен готуватися до виконання його функціональних обов’язків!
Дякуємо за співпрацю! Чекатимемо наступних зустрічей!