ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ  ЗА 2022 РІК

Відбулося  засідання звітної студентської наукової конференції (підсекція фізики і методики викладання). Керівник підсекції  – кандидат педагогічних  наук,  Г.В. Войтків та секретар – інженер І категорії, Л.О. Катанова забезпечили проведення конференції в очному та дистанційному форматі.

На звітній конференції студенти спеціальності “Середня освіта (Фізика)” освітніх рівнів бакалавр та магістр доповідали про свої напрацювання за тематикою випускових робіт.

Всього заслухали 16 доповідей. Більшість представлених доповідей магістрантів мали практичне спрямування на застосування в закладах загальної середньої освіти. За результати конференції рекомендовано до друку доповідь Діани Лешко: “Принцип історизму та його шляхи реалізації в інтегрованому курсі «Природничі науки» (адаптаційний цикл)”.