I (загальноміський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

12 січня 2024 року  відбувся перший етап  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України  дистанційній формі (онлайн).  Згідно Наказу ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ТА  НАУКИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від  20.11. 2023  № 674 три наукові відділеня працювали в  одному кабінеті.

Наукове відділення Математики: Математика, Прикладна математика, Статистика.

Наукове відділення Фізики і астрономії: Теоретична фізика , Прикладна фізика, Астрономія, Аерофізика та космічні дослідження.

Наукове відділення Економіки:Економіка та економічна політика, Прикладна макро та мікроекономіка, Фінанси, банківська справа та страхування, Менеджмент та маркетинг.

До складу журі цієї секції входилии:

Наталія Володимирівна Кульчицька –  завідувач кафедри математики та інформатики і методики навчання  факультету математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника», доцент, кандидат педагогічних наук, співголова журі;

Олеся Орестівна Власій   – доцент кафедри математики та інформатики і методики навчання  факультету математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

Галина Володимирівна Войтків   – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики і методики викладання Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

Ольга Іванівна Ємець – кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та прикладної економіки Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Були представлені роботи секції Прикладна математика, Прикладна фізика, Математика, Прикладна макро- та мікроекономіка, Аерокосмічна техніка та оборонні технології.

Учні- учаснкики конкурсу представили  достойні напрацювання. Підсумкові протоколи будуть доступні на сайті МАН 15.01.2024.