ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

14 січня 2024 року ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (навчальний корпус, вул. Чорновола, 130А) відбулася олімпіада з астрономії.

У склад предметно-методичної комісії для проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з астрономії  у 2023/2024 навчальному році ввійшли:

1. Войтків Галина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, голова предметно-методичної комісії.
  2. Ерстенюк Ярослав Любомирович, ведучий розробник компанії NetLS Software Development (за згодою).
  3. Бігун Михайло Іванович, кандидат фізико-математичних наук, доцент Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

У склад журі для проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з астрономії у 2023/2024 н. р. ввійшли:

1. Войтків Галина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, голова журі.
  2. Ерстенюк Ярослав Любомирович, ведучий розробник компанії NetLS Software Development, заступник голови журі (за згодою).
  4. Вітюк Ігор Іванович, вчитель Городенківського ліцею імені Антона Крушельницького Городенківської міської ради, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист.
  5. Дацко Олександра Ярославівна, вчитель Ліцею № 23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
  6. Зазубик Діана Віталіївна, студентка фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (за згодою).
  7. Куриндаш Наталія Олександрівна, вчитель Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист.
  8. Петращук Микола Васильович, вчитель Івано-Франківського приватного ліцею «Католицький ліцей святого Василія Великого», спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
  9. Патюк Олександр Григорович, вчитель Калуського ліцею № 6 Калуської міської ради, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
  10. Шевчук Олена Вікторівна, вчитель Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Журі олімпіади в якості стейкхолдерів обговорили питання стану викладання Астрономії та можливі шляхи його удосконалення.

Підсумкові протоколи доступні на сайті  Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.