Експериментальний тур олімпіади з фізики

4 лютого 2024 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (експериментальний тур) на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та ліцею № 23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради. До роботи предметно-методичної комісії та журі долучились  викладачі фізико-технічного факультету, зокрема:  Гасюк Іван Михайлович, доктор фізико-математичних наук, Войтків Галина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, Ліщинський Ігор Мирославович, кандидат фізико-математичних наук, Салій Ярослав Петрович, доктор фізико-математичних наук, та  Яремій Іван Петрович, доктор фізико-математичних наук.

Експериментальний тур олімпіади з фізики завжди цікавий та насичений цікавими дослідами, нестандартними розв’язками.

З результатами  теоретичного та експериментальноого туру олімпіади з фізики у 2024 р. можна ознайомитись перейшовши  за покликанням.

Вітаємо переможців та зичимо наснаги у підготовці до участі у IV  етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики!