Цікаві заняття та профорієнтаційні зустрічі з учнями ліцею №16 м. Івано-Франківська

23 лютого 2024 року на фізико-технічний факультет завітали цчн 7-11 класів ліцею №16 м.Івано-Франківська. Для учнів було організовано екскурсії лабораторіями факультету: відвідали Лабораторію Методики фізики, Лабораторію Оптики, Лабораторію Молекулярної фізики та Наукову лабораторію тонких плівок та нанотехнологій. Учні 7-9 класів цікавились експериментаи, а з з учнями старших класів було проведено профорієнтаційні бесіди.

Дякуємо за організацію заходу Макаровичу Тарасу Анатолійовичу- вчителю фізики ліцею та викладачам фізико-технічного факультету  Яворському Р.С., Катановій Л.Я., Яремію І. П. та Войтків Г.В. за організацію позаурочної екскурсійної діяльності для учнів.