Підсумкова конференція за результатами практичної підготовки студентів ОР бакалавр

20 березня 2024 року відбулася підсумкова конференція, присвячена практичній підготовці студентів спеціальності Середня освіта (фізика та математика) ОР бакалавр.

Студенти проходили практику на базі ліцеїв м.Івано-Франківська: ліцей 23 імені Романа Гурика та Ліцей №5. Здобувачі знайомилися із професійними обов’язками вчителя фізики, математики та класного керівника.  Проводили уроки самостійно та організовували виховні заходи для учнів. Студентів супроводжували фахові спеціалісти: викладачі з психології, педаогіки, методики фізики, методики математики, вчителі фізики та математики.

Усі студенти успішно справилоися із поставленими завданнями та набули незабутнього досвіду на шляху свого професійного становлення.

Щира подяка адміністрації ліцеїв за співпрацю.