Зустріч в рамках проєкту ”Університет для учнів”

20 березня 2024 року на Фізико-технічному факультеті відбулася профорієнтаційна зустріч в рамках проєкту ”Університет для учнів”, який традиційно організовує Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. Зустріч була організована науково-педагогічними працівниками фізико-технічного факультету та проходила в дистанційному форматі. У зустрічі взяли участь учні старших класів та вчителі ліцеїв і гімназій Рожнівської сільської ради Косівського району, учні Хімчинського ліцею “Інтелект”, Кобаківського ліцею імені Марка Черемшини та Рибненської гімназії.

Про структуру Університету, його високі рейтингові показники та особливості вступу розповів проректор з науково-педагогічної роботи Лапковський Едуард Йосипович. З освітніми програмами факультету знайомили учнів викладачі факультету. Кафедра фізики і методики викладання представляла Освітню програму 014 Середня освіта (фізика та математика), яка є міждисциплінарною і спрямована на підготовку вчителя фізики та математики одночасно.

Дякуємо організатору Гризі В.М. та модератору Волощук Г.М. за можливість поспілкуватися з учнями.